Actief worden voor GroenLinks?

Hoe ziet de toekomst van Lingewaard eruit? Is er nog natuur om van te genieten? Hoe hebben we de zorg georganiseerd? Zijn we overgestapt op schone energiebronnen? Bruist de gemeente van creatieve initiatieven in levendige kernen? 

Wij nodigen je graag uit met ons mee te praten en mee te denken. Samen kunnen we de toekomst vorm geven! Doe je met ons mee?

Wil je graag actief worden voor GroenLinks in onze gemeente? Kom dan een keertje kennismaken tijdens onze steunfractievergadering op de dinsdagavond in Bemmel. Neem vooraf contact op met fractievoorzitter Lianne Duiven of onze afdelingsvoorzitter Karin Verlaan.

Wil je misschien raadslid worden? Op zaterdag 17 juni organiseert GroenLinks in Utrecht een middag vol met workshops en interviews voor mensen die interesse hebben in het raadslidmaatschap. Voor meer informatie en aanmelden: https://groenlinks.nl/jij-de-politiek